Grandslamová sexbomba! Žhavé snímky úspěšné tenistky rozvášnily fanoušky

7. dubna 2021 13:39 - Minsk/Praha

Grandslamová vítězka rozvášnila tenisové fanoušky. Do varu dostala Běloruska Aryna Sabalenková svými pořádně žhavými fotkami na sociálních sítích, když odhalila, jak relaxuje v lázních po turnaji v Miami, kde se dostala do čtvrtfinále. „Sexbomba, velkolepá, nádherná," mohla si následně číst v pochvalných reakcích fanoušků.

 

Instagram sabalenka_aryna

Fotky v bikinách, které víc odhalují, než skrývají, fanoušky tenisové hvězdy pořádně rozdráždily. Sedmá hráčka světového žebříčku je pořídila po návratu domů z turnaje v Miami. Za postup mezi nejlepších osm hráček se odměnila odpočinkem v lázních.

Jakmile se žhavé snímky objevily, zaplavila sociální sítě tenistky lavina komplimentů, které hodnotily Sabalenkovou jako okouzlující krásku.„Velkolepé foto, nádherné," napsal jeden z příznivců v příspěvku. Další snímek glosoval stroze, leč trefně „Sexbomba," uvedl na adresu běloruské tenistky.

Ta spolu s Elise Mertensovou vyhrála čtyřhru na prvním grandslamovém turnaji sezony - Australian Open. Ve finále v Melbourne slavila trumf po vítězství nad českým párem Krejčíková, Siniaková.

Ranařka ukazuje i své ženské zbraně. Utloukla Kvitovou, teď se vystavuje

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.