Stříbro z olympiády a teď vyhlídka na svatbu. Česká tenistka se zasnoubila

11. srpna 2021 17:23 - Praha

Dvě stříbra během krátké doby, těžko říct, které bude pro českou tenistku Markétu Vondroušovou cennější. Jedno si pověsila na krk na olympiádě v Tokiu a druhé jí teď navlékl na prsteníček její dlouholetý partner a bývalý tenista Štěpán.

 

Michaela Říhová, ČTK

Na olympijské hry do Tokia neměla původně vůbec jet, ohledně její nominace se toho namluvilo hodně, ona však všem pochybovačům zavřela pusu stříbrnou medailí. Porazila světovou dvojku Naomi Ósakaovou, která byla jednou z hlavních favoritek, ve finále nestačila jen na skvěle hrající Švýcarku Bencicovou.

Po patrně největším sportovním triumfu má opět důvod k radosti. Její dlouholetý partner Štěpán ji požádal o ruku a ona souhlasila. Krásným prstýnkem se pochlubila na svém Instagramu. „Můj navždy," připsala ke společné fotografii se svým snoubencem. Ten byl dříve také nadějným tenistou, jenže kariéru mu ukončily zdravotní komplikace.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Marketa (@marketavondrousova)

bp, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.