Kyrgios s přítelkyní stráví po hádce zbytek karantény v Austrálii odděleně

8. října 2021 11:04 - Sydney

Tenisový bouřlivák Nick Kyrgios neudržel nervy na uzdě ani v soukromí a během povinné koronavirové karantény v hotelu v Adelaide se dostal do ostré hádky s přítelkyní. U vyhroceného konfliktu s modelkou Chiarou Passariovou zasahovala i policie a pár se následně musel odstěhovat do oddělených pokojů.

 

Twitter@lequipe, Twitter

Kyrgios s přítelkyní museli v Austrálii do dvoutýdenní karantény po příletu z Bostonu, kde tenista hrál Laver Cup. Ve čtvrtek si ale dvojice nejprve vyměnila několik urážek na sociálních sítích a ve slovním konfliktu pak pokračovali i osobně.

K hlasité hádce byla přivolána policie. "Bylo provedeno vyšetřování, k žádnému porušení zákona ale nedošlo a oba účastníci sporu stráví zbytek karantény v oddělených pokojích," uvedl mluvčí místní policie.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.