Živě

Druhý den v řadě narušuje program Roland Garros déšť

31. května 2016 13:03 - Paříž

Druhý den v řadě narušuje program tenisového Roland Garros počasí. V pondělí se v Paříži poprvé po šestnácti letech neodehrál kvůli dešti ani zápas a dnes se zatím ze stejného důvodu hrálo jen půl hodiny. Podle aktuálních informací se pauza protáhne, určitě se nezačne znovu hrát před 15. hodinou.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Sedmý nasazený Tomáš Berdych čeká na osmifinále se Španělem Davidem Ferrerem. Jejich zápas je v plánu na dvorci Suzanne Lenglenové po dohrávce Polky Agnieszky Radwaňské s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou.

Zápasy měly na French Open začít v 11:00, ale tenisté se na kurty dostali až o hodinu a deset minut později. Hrálo se v chladu a za drobného mrholení. Radwaňská prohrála s Bulharkou druhý set a zápas byl po půlhodině přerušen.

O něco déle vydržel na kurtu první hráč světa Novak Djokovič. Srbovi se příliš nedařilo a se Španělem Robertem Bautistou ztratil úvodní sadu 3:6. Další set už nezačal, protože déšť zhoustl a antuku opět pokryly plachty.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.