Druhý den v řadě narušuje program Roland Garros déšť

31. května 2016 13:03 - Paříž

Druhý den v řadě narušuje program tenisového Roland Garros počasí. V pondělí se v Paříži poprvé po šestnácti letech neodehrál kvůli dešti ani zápas a dnes se zatím ze stejného důvodu hrálo jen půl hodiny. Podle aktuálních informací se pauza protáhne, určitě se nezačne znovu hrát před 15. hodinou.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Sedmý nasazený Tomáš Berdych čeká na osmifinále se Španělem Davidem Ferrerem. Jejich zápas je v plánu na dvorci Suzanne Lenglenové po dohrávce Polky Agnieszky Radwaňské s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou.

Zápasy měly na French Open začít v 11:00, ale tenisté se na kurty dostali až o hodinu a deset minut později. Hrálo se v chladu a za drobného mrholení. Radwaňská prohrála s Bulharkou druhý set a zápas byl po půlhodině přerušen.

O něco déle vydržel na kurtu první hráč světa Novak Djokovič. Srbovi se příliš nedařilo a se Španělem Robertem Bautistou ztratil úvodní sadu 3:6. Další set už nezačal, protože déšť zhoustl a antuku opět pokryly plachty.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.