Rubriky:

Tenis

Druhý den v řadě narušuje program Roland Garros déšť

31. května 2016 13:03 - Paříž

Druhý den v řadě narušuje program tenisového Roland Garros počasí. V pondělí se v Paříži poprvé po šestnácti letech neodehrál kvůli dešti ani zápas a dnes se zatím ze stejného důvodu hrálo jen půl hodiny. Podle aktuálních informací se pauza protáhne, určitě se nezačne znovu hrát před 15. hodinou.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Sedmý nasazený Tomáš Berdych čeká na osmifinále se Španělem Davidem Ferrerem. Jejich zápas je v plánu na dvorci Suzanne Lenglenové po dohrávce Polky Agnieszky Radwaňské s Bulharkou Cvetanou Pironkovovou.

Zápasy měly na French Open začít v 11:00, ale tenisté se na kurty dostali až o hodinu a deset minut později. Hrálo se v chladu a za drobného mrholení. Radwaňská prohrála s Bulharkou druhý set a zápas byl po půlhodině přerušen.

O něco déle vydržel na kurtu první hráč světa Novak Djokovič. Srbovi se příliš nedařilo a se Španělem Robertem Bautistou ztratil úvodní sadu 3:6. Další set už nezačal, protože déšť zhoustl a antuku opět pokryly plachty.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.