Rubriky:

Tenis

Tenistka Bencicová na OH také nepojede, po zranění ještě není fit

27. července 2016 22:05 - Bern

Olympijského tenisového turnaje se nezúčastní ani Švýcarka Belinda Bencicová. Devatenáctiletá hráčka, šestnáctá ve světovém žebříčku, se po zranění zápěstí ještě necítí dostatečně připravená a z her v Riu de Janeiro se dnes odhlásila.

 

Twitter

Bencicová na konci června kvůli zápěstí skrečovala druhé kolo Wimbledonu. "Už je to v pořádku, ale mám velké tréninkové manko. S těžkým srdcem se musím z olympijských her odhlásit," napsala na sociálních sítích. Chce stihnout alespoň poslední grandslam sezony US Open, který v New Yorku začne 29. srpna.

V úterý odřekl olympijský start rovněž kvůli zranění její slavný krajan Roger Federer. Několik tenistů včetně Tomáše Berdycha a Karolíny Plíškové nepojede do Brazílie kvůli obavám z viru zika, Jiřího Veselého připravila o hry nemoc.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.