OBRAZEM: Pozoruhodná sešlost tenistů na US Open. Jako kanárci

30. srpna 2016 11:18 - Praha

Nešlo si toho nevšimnout. Oblečení tenistů na letošním US Open, kteří jsou pod jednou firemní značkou, připomíná spíše sešlost sourozenců, kteří vyrazili na společný výlet. Jsou úplně stejní. Asi aby se v New Yorku neztratili. Vybrali jsme pár fotografií z prvních dnů slavného grandslamového turnaje, který má více než miliardový rozpočet.

 

Jerry Lai, Reuters

Firma Nike přišla na letošní US Open se vzorem a barvami, které spíše matou, navíc jsou stejné barvy jako tenisový míček. Hráčky a hráči ve Flushing Meadows se prohánějí ve žluté kanárkové barvě. A že jich je. Pro méně znalé fanoušky tenisu matoucí záležitost, když dva hráči hrající pod touto značkou vejdou na jeden kurt.

Američané Jack Sock a Taylor Fritz měli stejné oblečení v prvním kole, když hráli proti sobě. To samé Petra Kvitová, když porazila Lotyšku Jelenu Ostapenkovou. Obě stejné sukně, trika i čelenky.

Něco podobného bylo možno zaznamenat i na olympijských hrách, tenisté měli totožné boty, které barvou připomínají současný outfit na US Open. Před hrami v Riu firma rozeslala obuv, na kurtu pak bylo možno vidět při čtyřhře i tři totožné páry bot.

Tenis je sport, ve kterém se pohybují velké finance, ale takto to vypadá, že jeden nápad, poté výrobní linka a všichni jsou oblečení. Škoda.

lik, Sport.cz

Líbí se vám stejné oblečení u tenistů?


  1:6, 3:6 Vondroušová - Halepová 1:6, 3:6 konec
20210422T17:05:00+0200
Vondroušová vs. Halepová
Vondroušová vs. Halepová
Vondroušová
Halepová
  7:6, 4:6, 3:6 Ostapenková - Ka. Plíšková 7:6, 4:6, 3:6 konec
20210422T11:30:00+0200
Ostapenková vs. Ka. Plíšková
Ostapenková vs. Ka. Plíšková
Ostapenková
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.