Tenistka Ivanovičová kvůli problémům se zápěstím ukončila sezónu

6. září 2016 17:20 - Bělehrad

Bývalá světová jednička Ana Ivanovičová ze zdravotních důvodů ukončila předčasně tenisovou sezónu. Osmadvacetiletá Srbka má vleklé potíže se zápěstím a na radu doktorů vynechá turnaje v Asii. Jejím posledním letošním zápasem tak zůstane prohra v 1. kole US Open s Denisou Allertovou.

 

Alex Brandon, ČTK/AP

"Můj doktor mi kvůli vracejícím se potížím se zápěstím doporučil, abych si dala na čas pauzu a znovu nabrala sílu. Už se nemůžu dočkat, až budu zpátky na kurtu v dobré kondici v roce 2017," oznámila na sociálních sítích Ivanovičová, jež vedla světový žebříček v červnu 2008 po triumfu na Roland Garros.

Titulů má na kontě z okruhu WTA patnáct, letošní rok však zakončí stejně jako loňský bez vyhraného turnaje. Letos nedošla dál než do semifinále, v žebříčku se propadla na 31. místo.

ČTK

  Muguruzaová - Kvitová dnes 16:00
20210306T16:00:00+0100
Muguruzaová vs. Kvitová
Muguruzaová vs. Kvitová
Muguruzaová
Kvitová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: