Rubriky:

Tenis

Světová jednička se chlubila těhotenským bříškem, tenisová legenda zase kobrou

2. května 2017 17:27 - Praha

Tenisovým hvězdám to ve společenských šatech nesmírně slušelo. Serena Williamsová a Roger Federer se v pondělí 1. května zúčastnili galavečera Met Gala, který každoročně pořádá módní časopis Vogue. Oba zářili štěstím a rozdávali úsměvy na všechny strany.

Reuters

Oba teď odložili raketu a volné chvíle si užívají, jak to jen jde. Serena Williamsová a Roger Federer se na prvního máje sešli na prestižní akci Met Gala, kterou každoročně pořádá časopis Vogue. V newyorském Metropolitním muzeu umění si užili společenský večer.

Serena Williamsová se tak poprvé na veřejnosti pochlubila svým těhotenským bříškem a spolu se svým snoubencem Alexisem Ohanianem ochotně pózovala fotografům. V zelených šatech s dlouhou vlečkou doslova zářila. Pětatřicetiletá tenistka před necelými dvěma týdny oznámila, že je těhotná. S tenisem ale vítězka třiadvaceti grandslamů končit nehodlá a po krátké mateřské pauze se chce vrátit.

Roger Federer zvolil elegantní smoking s velkým stříbrným motivem kobry na zádech, kterým poutal pozornost všech přítomných. Pětatřicetiletý Švýcar si po vítězství na Australian Open, v Indian Wells a Miami dal několikatýdenní pauzu. Na kurtech by se mohl opět představit na konci května na French Open, definitivně se rozhodne během příštího týdne.

vk, Sport.cz, Právo

  6:3, 6:2 Kvitová - Bertensová 6:3, 6:2   konec
20200714T17:50:00+0200
Kvitová vs. Bertensová
Kvitová vs. Bertensová
Kvitová
Bertensová
Eurosport Svitolinová - Kvitová   dnes 13:30
20200715T13:30:00+0200
Svitolinová vs. Kvitová
Svitolinová vs. Kvitová
Svitolinová
Kvitová