Bum, prásk a bylo po raketě! Vycházející hvězdě ruply nervy

Šanghaj

Tenistům občas při dramatických výměnách rupnou nervy. V takových případech jejich hněv odnesou rakety. Svou frustraci naplno na turnaji v Šanghaji ukázal Němec Alexander Zverev. V duelu proti Argentinci Juanovi Martínovi del Potrovi svůj nástroj vyloženě roztřískal. Dokonce to pak odnesla i lednice.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Alexander Zverev neudržel nervy a z rakety zbyly jen třískyVideo: sntv

Vycházející hvězda mužského tenisu naplno ukázala svůj temperament. Alexander Zverev během rozhodujícího setu proti del Potrovi ztratil v páté hře svoje podání a začaly se dít věci. Světová trojka nejprve mrskla raketou o zem, poté ji rozšlápla a následně s ní ještě několikrát třískla o lednici.

Možná už mladý Němec tušil, že tato ztráta servisu může být klíčová. Zkušený Del Potro si totiž zbytek sady pohlídal a získaný brejk proměnil ve vítězství. Po hodině a padesáti pěti minutách vyhrál 3:6, 7:6 a 6:4.

Zverev je lámáním raket známý. Stejně se zachoval i proti Fernandu Verdascovi v 1.kole na letošním French Open. I tehdy utkání prohrál.