Rubriky:

Tenis

Kvitová si zahraje v televizním seriálu. Objeví se po boku herce Rychlého

22. prosince 2017 13:20 - Praha

Splnila si další sen. Petra Kvitová přijala výzvu herce Petra Rychlého. Když vyhrála svůj první zápas po zranění, zasadil se o to, aby dostala roli ve svém oblíbeném televizním seriálu. V Ordinaci v růžové zahradě 2 si nyní dvojnásobná wimbledonská vítězka zahraje po jeho boku.

 

David Šváb, ČTK

Když se potřebuje pořádně odreagovat, pustí si Petra Kvitová seriál Ordinace v růžové zahradě 2. „Je to taková oddychovka, která mě uklidňuje,“ prozradila sedmadvacetiletá tenistka na oficiálním webu seriálu. Teď si dvojnásobná grandslamová vítězka ve svém oblíbeném televizním pořadu dokonce i zahrála.

Když totiž v březnu měla hráčka narozeniny, napsal jí vzkaz i Petr Rychlý, který v seriálu hraje lékaře Čestmíra Mázla. Ten tehdy tenistku, která se zotavovala z vážného poranění ruky, vyzval, že až se vrátí na kurty a vyhraje svůj první zápas, zasadí se o to, aby dostala roli. „Byla jsem na soustředění na Kanárech, koukla večer na počítač a tam na mě tato výzva vyskočila. Hned jsem to ukazovala trenérům, že budu herečka,“ zavzpomínala bývalá světová dvojka.

Pouhých pět měsíců po přepadení byla obdivuhodně zpět. Na French Open vyhrála hned svůj první zápas po přepadení a rozhodla se, že výzvu přijme. „Po French Open jsem tuto výzvu moc ráda přijala,“ přiznala usměvavá tenistka. V seriálu se objeví po boku Petra Rychlého. „Budu Čestmírovi Mázlovi, se kterým si zahraju i tenis, promlouvat do duše,“ naznačila něco málo o své roli.

Petra Kvitová nyní polyká poslední tréninkové dávky. O přípravě na novou sezónu prohlásila, že byla brutální, a že se už těší na zápasy. Vánoce stráví tenisová hvězda s rodinou a 26. prosince zamíří do Austrálie, kde začne sezónu v Brisbane. Odtud se pak přesune na turnaj v Sydney a poté do Melbourne na Australian Open.

vk, Sport.cz, Právo

  6:3, 7:5 Kvitová - Dodinová 6:3, 7:5   konec
20200928T11:00:00+0200
Kvitová vs. Dodinová
Kvitová vs. Dodinová
Kvitová
Dodinová
  McHaleová - Muchová   dnes 14:25
20200928T14:25:00+0200
McHaleová vs. Muchová
McHaleová vs. Muchová
McHaleová
Muchová
  Swiateková - Vondroušová   dnes 15:05
20200928T15:05:00+0200
Swiateková vs. Vondroušová
Swiateková vs. Vondroušová
Swiateková
Vondroušová

Časová osa: Tenis

Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.