Pořadatelé French Open budou po odložení turnaje vstupenky vracet

8. května 2020 08:33 - Paříž/Praha

Po odložení tenisového grandslamu French Open z přelomu května a června na podzim nebudou zakoupené vstupenky pro nový termín v platnosti. Francouzští organizátoři všem majitelům vyplatí částky uhrazené za lístky zpátky.

 

Tradiční druhý grandslam tenisové sezony byl kvůli koronavirové pandemii odložen o čtyři měsíce a měl by začít 20. září. "Rozhodli jsme se všechny vstupenky zakoupené na původní termín Roland Garros vrátit," oznámili pořadatelé.

Proces refundace by se měl uskutečnit do konce května. "Doba je nejistá. Uvidíme podle vývoje situace, kdy začne nový prodej vstupenek," uvedli organizátoři antukového grandslamu.

Je konec. Pod to se podepíšu, sdělil nepříjemnou pravdu Nadal

Tenisová sezona je zatím přerušena nejméně do poloviny července. Někteří elitní hráči již vyjádřili obavy, že letos už se hrát nezačne. Wimbledon byl zrušen bez náhrady, o osudu US Open se rozhodne nejpozději v červnu.

ČTK

Časová osa: French Open 2021

Filtr článků - French Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • French Open - muži
  • French Open - ženy

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..