Tenisové US Open se letos uskuteční bez omezení kapacity pro fanoušky

17. června 2021 18:50 - New York

Tenisové US Open bude prvním grandslamovým turnajem, na který se po koronavirové krizi vrátí fanoušci v plném počtu. Vedení amerického svazu USTA dnes oznámilo, že letos může být v areálu Flushing Meadows zaplněno 100 procent kapacity hlediště.

 

Twitter@christophclarey

Loňský ročník US Open se odehrál v newyorské "bublině" kvůli koronavirovým opatřením v okleštěné podobě a bez diváků. Bez omezení počtu diváků se letos na přelomu srpna a září odehraje jako první grandslamový turnaj od Australian Open 2020.

Plné tribuny očekávají i pořadatelé generálky na US Open v Cincinnati, kde se tentokrát bude hrát na obvyklém místě. Vloni se turnaj přesunul do "bubliny" ve Flushing Meadows.

ČTK

Časová osa: US Open 2021

Filtr článků - US Open


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • US Open - ženy
  • US Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..