Pořadatelé Wimbledonu pro letošek předběžně počítají i s diváky

18. března 2021 14:53 - Londýn

Pořadatelé Wimbledonu počítají při přípravě letošního ročníku grandslamového turnaje s přítomností omezeného počtu fanoušků v hledišti All England Clubu. Všechny plány ale zůstávají otevřené a budou se přizpůsobovat aktuální epidemické situaci a platným protikoronavirovým opatřením v Británii.

 

Andrew Couldridge, Reuters

"Rozhodnutí o kapacitě pro diváky necháme na co nejpozději, abychom mohli přivítat co nejvíce návštěvníků," uvedli v prohlášení zástupci All England Clubu. Loňský ročník se kvůli pandemii koronaviru poprvé od druhé světové války neuskutečnil vůbec.

Pro hráče, jejich doprovod a další účastníky turnaje bude letos platit povinnost ubytovat se v některém z oficiálních hotelů namísto obvyklých pronájmů soukromých domů. "Přestože už se na horizontu objevil příslib návratu k normálnějšímu životu, ještě tam nejsme," dodal předseda All England Clubu Ian Hewitt.

Siniaková v Petrohradu dohrála, nestačila na hráčku z druhé stovky

Letošní ročník grandslamového turnaje je na londýnské trávě na programu od 28. června do 11. července.

ČTK

Časová osa: Wimbledon 2021

Filtr článků - Wimbledon


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • Wimbledon - ženy
  • Wimbledon - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..