Italští fanoušci by si na neděli měli pořídit dobré televize, řekl Berrettini

10. července 2021 09:58 - Londýn

Italské fanoušky čeká podle tenisty Mattea Berrettiniho náročná neděle, na kterou by si měli pořídit pořádné televizory. Berrettini totiž nejprve ve finále Wimbledonu vyzve obhájce Novaka Djokoviče a fotbalová reprezentace poté bude hrát na mistrovství Evropy o titul s Anglií.

 

Toby Melville, Reuters

"Je to naprosto šílené. V tenise se něco takového stalo poprvé a nikdo to nečekal. Ani já ne," citovala prvního wimbledonského finalistu z Itálie agentura Reuters. "Fotbalisté nepostoupili na mistrovství světa v roce 2018, ale za tu dřinu, kterou do toho dali teď, si finále zasloužili," dodal.

"Proto bych italským fanouškům poradil, aby si pořídili pořádnou televizi," přidal pětadvacetiletý Berrettini, který bude ve finále proti pětinásobnému vítězi z All England Clubu Djokovičovi usilovat o premiérový grandslamový triumf.

"Pro italské fanoušky to bude hodně náročná neděle. Samozřejmě u mě je na prvním místě můj zápas. A jestli to potom časově vyjde, tak se budu dívat na fotbal," řekl Berrettini.

ČTK

Časová osa: Wimbledon 2021

Filtr článků - Wimbledon


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • Wimbledon - ženy
  • Wimbledon - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..