Hvězdná starostka Isinbajevová sní o zlatu ruských hokejistů

4. února 2014 19:07 - Soči

V zlatou olympijskou medaili hokejistů pořádající země věří Jelena Isinbajevová, dvojnásobná ruská olympijská vítězka ve skoku o tyči, která je čestnou starostkou vesnice pro sportovce na zimních hrách startujících v Soči v pátek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Hokej je v naší zemi nejpopulárnější zimní sport, a tak je jasné, že nejdůležitějším vítězstvím by byl triumf v turnaji. Všechny problémy země by pak byly alespoň na chvíli zapomenuty," řekla Isinbajevová při pondělní návštěvě vesnice Usadba na pobřeží, kde bude ubytováno přes dva tisíce sportovců.

Zahrajte si největší hokejový turnaj světa v Soči! Vytvořte si vlastní tým na Fantasy Sport.cz.

Isinbajevová v minulosti vyhrála olympijské hry v Aténách a Pekingu, nicméně v Londýně před dvěma lety získala jen bronzovou medaili. Při šampionátu v Moskvě v minulém roce se však vrátila ve vrcholné formě a získala zlato. Nyní si však dává přestávku. „Nemám v plánu vrátit se ke sportu dřív než v příštím roce," prohlásila Isinbajevová, která byla oděná do oficiálního oblečení her v Soči.

Ruský tisk spekuluje, že jednatřicetiletá atletka je těhotná. Otcem dítěte má být podle serveru starhit.ru třiadvacetiletý oštěpař Nikita Petinov. Isinbajevová spekulace ohledně těhotenství odmítá komentovat. „Chtěla bych se vrátit ve skvělé formě tak, abych mohla startovat na olympijských hrách v Riu. S ohledem na temperament Brazilců půjde o skvělé hry," pronesla Isinbajevová, když si prohlížela olympijskou vesnici.

Radek Malina (Soči), Sport.cz, Právo

Časová osa: Lední hokej

Filtr článků - Lední hokej


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..