Takhle válí Jágr za Kladno! Nejlepší momenty "68" při návratu do extraligy

Gól nedal, ale na ledě ho bylo plno. A navíc Jaromír Jágr dostával svým výkonem do varu fanoušky, kteří při návratu legendární „šedesátosmičky“ vyprodali na duel se Slavií libeňskou O2 arenu. Jak válela hrající legenda českého hokeje v prvním extraligovém utkání během výluky v NHL, se můžete přesvědčit ve videosestřihu jeho akcí.

Už pět minut před zápasem, když hlasatel předčítal divákům sestavy, kladenská hvězda sklízela suverénně nejhlasitější aplaus. Stejné tomu bylo, když jako poslední hráč vyjížděl těsně před zápasem na led. A pak už byl Jágr konečně v akci:

0:27První dotyk s pukem při pokusu o založení útoku.
3:16Zaváží puk do třetiny a Tomáš Plekanec vzápětí vyrovnává na 1:1. Jágr si připisuje asistenci.
8:00Jeho útok svírá Slavii dobrou minutu v obranném pásmu, gólový efekt se však nedostavuje.
10:50Při přesilovce připravuje šanci pro Tlustého, jehož teč těsně míjí pravou tyč.
12:10Dostává se k první střele, ta však postrádá přesnost.
21:37Jágr odjíždí střídat, zatímco jeho parťáci z lajny ještě zůstávají na ledě a následně zařizují kladenské srovnání na 2:2.
36:20Kvůli častým přesilovkám Pražanů se na ledě neobjevuje tak často. Nyní se ale dostává k první střele mezi tři tyče, Kopřiva ji kryje.
39:00Mezi dvěma bránícími protihráči se protahuje až před branku, v rozhodující chvíli mu však puk uniká.
46:30Vyjíždí si zpoza branky, Kopřiva je však připraven. Hned vzápětí trefuje z dorážky Plekance, druhou dorážku mu pak chytá slávistický gólman.