Čerepovec - Doněck 4:3Kašparovi se v KHL daří, Doněck však prohrává

Moskva

Útočník Lukáš Kašpar z Doněcku dal za posledních deset dnů v Kontinentální hokejové lize svůj třetí gól, porážce nováčka soutěže v Čerepovci 3:4 však nezabránil.

Lukáš Kašpar.

Mistr světa z roku 2010 poslal hosty v 7. minutě do vedení 2:1 svou čtvrtou brankou v sezóně, soupeř ale ještě v první třetině skóre otočil. U třetího gólu Doněcku v poslední třetině asistoval Václav Nedorost.

Kašpar, jenž se před Vánoci vrátil do sestavy po dvouměsíční zdravotní pauze, od té doby nasbíral v šesti zápasech osm kanadských bodů. Doněcku se ale nedaří, z těchto duelů vyhrál jen dva.

Skóroval také Zbyněk Irgl, který desátou brankou v sezoně pomohl Dinamu Minsk k vítězství 3:0 nad nejhorším celkem Západní konference Spartakem Moskva. V druhé třetině využil český útočník přesilovou hru po přihrávce krajana Libora Pivka, který se pak podílel i na třetím gólu běloruského klubu.