Chabarovsk - Novosibirsk 3:5Salák v KHL vychytal Novosibirsku páté vítězství za sebou

Český brankář Alexander Salák vychytal po přestupu do Novosibirsku svému novému týmu i v pátém utkání za sebou vítězství. Sibir v dnešním zápasu Kontinentální hokejové ligy vyhrál v Chabarovsku 5:3 a v pořadí Východní konference mu patří čtvrté místo.

Brankář Alexander Salák.

Salák přitom inkasoval jako první, na konci čtvrté minuty ho překonal Tarasov. Hosté pak ale otočili stav až na 4:1 a po snížení Amuru na nejtěsnější rozdíl už výhru ubránili, navíc ji v power play pojistil Moňa. Salák si připsal 16 zásahů.

Jaroslavl rozhodla druhý dnešní zápas bleskovým úvodem, už v šesté minutě vedla nad Atlantem Mytišči o tři branky a gólman hostů Engren se poroučel na střídačku. Domácí tým navýšil v druhé třetině rozdíl až na pět gólů, nakonec zvítězil 6:3.