SESTŘIH: Bruslařům stačil jediný gól, Boleslav slaví třetí výhru v řadě

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili v 5. kole Tipsport extraligy na svém ledě 1:0, když se o jedinou trefu utkání postaral v 22. minutě slovenský útočník Róbert Lantoši. Čisté konto si připsal Jan Růžička. Mladá Boleslav si tak připsala třetí výhru v řadě.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: BK Mladá Boleslav vs. HC Energie Karlovy Vary 1:0Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Boleslavští mohli jít v první třetině v přesilové hře do vedení, pozorného Frodla však nepřekonali.

Mladá Boleslav - Karlovy Vary, šance BoleslaviVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Po bezbrankové první třetině se jako první do střelecké listiny zapsal Lantoši, který zajistil Boleslavi proti Karlovým Varům vedení.

Mladá Boleslav - Karlovy Vary 1:0 (22. Lantoši)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Karlovým Varům nepomohlo ani odvolání Dominika Frodla na střídačku v poslední minutě třetí části hry a se šesti bruslaři v poli.

Mladá Boleslav - Karlovy Vary, karlovarská power playVideo: Tipsport Extraliga / BPA