Fulham - Tottenham 3:0Fotbalisté Fulhamu překvapivě porazili Tottenham

Dvanáctý Fulham ve 29. kole anglické fotbalové ligy překvapivě porazil pátý Tottenham 3:0 a na domácím hřišti uspěl proti Spurs poprvé od roku 2011. Luton v záchranářském duelu remizoval s Nottinghamem 1:1 a z osmnáctého místa ztrácí na dnešního soupeře tři body. Předposlední Burnley díky dlouhé přesilovce doma porazilo Brentford 2:1, výhry se dočkalo po deseti zápasech.

Fotbalisté Fulhamu se radují z branky

Fulham orámoval poločasovou přestávku dvěma brankami. Jako první se trefil Rodrigo Muniz a po Lukičově gólu se prosadil znovu. Dvaadvacetiletý Brazilec se v Premier League trefil posedmé, všechny branky dal v posledních sedmi ligových utkáních. Od začátku února nikdo jiný tolikrát neskóroval. Spurs na příčky zajišťující účast v Lize mistrů ztrácejí dva body.

Luton od 34. minuty prohrával po brance Wooda a vyrovnál až v závěru, kdy se prosadil Berry. Bod byl pro domácí částečnou útěchou za středeční selhání na hřišti Bournemouthu, kde vedli v poločase 3:0, ale nakonec prohráli 3:4.

Brentford hrál v Burnley už od deváté minuty bez vyloučeného Reguilona. Po faulu španělského beka navíc domácí kopali penaltu a Bruun-Larsen nezaváhal. Vedení navýšil po hodině hry Fofana a hosté už jen snížili.