Basketbalistky USK zakončily základní část ligy výhrou nad Brnem

Basketbalistky USK Praha zakončily základní část první ligy vítězstvím 87:40 nad čtvrtým celkem tabulky KP Brno. Čtrnáctinásobné šampionky vyhrály všech osmnáct utkání v sezoně a v play off budou usilovat o zisk jedenáctého titulu za sebou.

Basketbalistka Veronika Voráčková z USK, ilustrační foto.

Domácí USK rozhodl o vítězství už v první čtvrtině, kterou ovládl 27:9. Nejlepší střelkyní zápasu byla Brionna Jonesová, která celkem nasbírala 24 bodů. V prvním poločase jich americká pivotka stihla 16, jen o dva body méně než v úvodních dvou čtvrtinách získalo Brno. Double double za 19 bodů a 12 doskoků zaznamenala Veronika Voráčková.