Pardubičtí basketbalisté i podruhé v sezoně porazili Ostravu

Basketbalisté Pardubic i ve druhém vzájemném utkání v sezoně NBL porazili Ostravu, tentokrát na vlastní palubovce zvítězili 101:82. Domácí měli sedm střelců s dvouciferným bodovým příspěvkem a zápas 14. kola rozhodli už v první čtvrtině, kterou vyhráli rozdílem 23 bodů. V průběhu prvního poločasu vedli až o 37 (54:17).

Ilustrační foto.

Deset a více bodů dali všichni hráči základní pardubické pětky, nejlepším střelcem zápasu byl ale s 19 body náhradník Michal Svoboda. Rozehrávač Tomáš Vyoral k 12 bodům přidal i 11 asistencí. Východočeši vyhráli druhý z posledních šesti zápasů a v neúplné tabulce jsou s bilancí 7-5 šestí. Nová huť neuspěla po dvou výhrách a je devátá (6-9).