Hlavní obsah

Populární celebrita poznává tvrdou dřinu! Bude to válka, kamarádství jde stranou, hlásí

Boxerskou atmosféru okusí další úspěšná celebrita. Populární hudebník Majk Spirit se 3. června představí na galavečeru organizace Fight Night Challenge, kde v duelu dvou osobností slovenského rapu vyzve Separa. „Pár let jsem hledal sportovní výzvu, když ta nabídka přišla, tak mi to zapadlo do sebe,“ vysvětluje Spirit, který si díky premiéře v bojových sportech splnil ve svých 37 letech sen.

Do ringu míří další rapper. Chtěl jsem v sobě objevit bojovníka, říká Majk SpiritVideo: Sport.cz

 
Článek

Trend, který neutichá. Atmosféru bojových sportů v poslední době poznala celá řada celebrit, na sportovní výzvu kývl také populární slovenský rapper Majk Spirit, který se postaví do ringu.

„Řekl jsem si, že proč bych to nepřijal. Má to tisíc důvodů, proč ano, naopak jsem nenašel jediný důvod, proč ne. Je to hlavně kvůli tomu, abych se dostal do životní formy a znovu v sobě objevil bojovníka," popisuje Michal Dušička, známý pod svým pseudonymem Majk Spirit.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Majk Spirit (@majkspirit)

Sedmatřicetiletý rapper si v začátcích musel zvyknout na řadu nepříjemností, například naučit se přijímat rány. „Rychle jsem si zvykl, bylo to nepříjemné. Mnohem víc mi vadilo, že jsem neměl kondičku, neovládal jsem tělo, dostal jsem paralýzu, ruce a nohy mi padaly. Měl jsem z toho menší paniku," líčí své začátky populární muzikant, kterého přípravou provází trenér Marek Lončák.

Po měsících a týdnech tvrdé dřiny klepe na vrata životní výzva. Majk Spirit se již 3. června na turnaji Fight Night Challenge utká se Separem, dalším úspěšným slovenským rapperem. „Jsme kamarádi, roky spolupracujeme, respektujeme se, sedíme si lidsky i v hudbě. Oba dva jsme nastavení tak, že to v ringu bude válka, každý z nás bude chtít v ideálním případě toho druhého knokautovat," přibližuje Majk Spirit, který do zápasu půjde v roli outsidera.

„Je to mírný favorit, má trochu víc zkušeností. Je těžší i celkově trochu agresivnější typ člověka, role outsidera mi ale sedí," konstatuje člen skupiny H16. „Momentálně jsme asi dvě největší jména slovenského rapu, klidně to může být bitva o Bratislavu," dodal slovenský rapper.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •