Hlavní obsah

Přes překážky až na vrchol. Furyho cesta jako námět pro Hollywood?

9. 3. 2022 15:20

Kariéra jednoho z nejúspěšnějších boxerů všech dob Tysona Furyho je vskutku působivá. Britský šampion během cesty na vrchol překonal hned několik těžkých překážek, přesto se dostal až k titulu mistra světa těžké váhy. Právě kariéra britského boxera by mohla být námětem pro hollywoodský film, který bude pojednávat o cestě třiatřicetiletého bojovníka na samotný vrchol.

Foto: Reuters

Boxerský šampion Tyson Fury.Foto: Reuters

Článek

Britský rohovník už v minulosti potvrdil, že dostal několik nabídek od filmových režisérů, kteří by rádi natočili film o jeho životě a boxerské kariéře. A není se čemu divit. Gypsy King, jak se Furymu přezdívá, má za sebou pozoruhodnou kariéru, po zdravotních problémech se dostal na samotný vrchol a podruhé se stal mistrem světa. Zkrátka ideální námět pro film.

Zatímco v minulosti se Furymu tento nápad nezamlouval, nyní by však v souvislosti s jeho koncem kariéry nebyl proti. „Dostal jsem tolik nabídek na film, jednoho dne o mně jeden stoprocentně natočí. Chci odejít do důchodu a pak natočit dokument na Netflixu o mně a mém hollywoodském filmu. Buď v něm budu hrát já, nebo mě ztvární můj velký kamarád The Rock," vyjádřil se Fury v rozhovoru pro BT Sport.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tyson Fury (@gypsyking101)

Britský boxer se navíc nedávno nechal slyšet, že nadcházející zápas proti Dillianu Whyteovi bude tím posledním v jeho kariéře. „Miluji tento sport, ale když skončím, tak prostě skončím. Vždy jsem říkal, že se nerad pletu do věcí jiných lidí, protože je tolik trenérů a manažerů, kteří mají mnohem více zkušeností než já," pokračoval třiatřicetiletý boxer.

„Mám doma šest dětí a manželku. Kdy jindy přestat, než teď? Proč bych měl být jedním z těch lidí, kteří budou dlouho zápasit, až se nějak vážně zraní? Ještě k tomu za pár liber," dodal Fury, který bude 23. dubna obhajovat titul WBC.

Reklama

Sdílejte článek