Hlavní obsah

Soupeři to spočítal! Rozjetá mašina potrestala drzé chování. Přijde odplata?

22. 5. 2022 7:21

Ukázal, kdo je v boxerském světě jako doma. Český talent Václav Sivák předvedl dominantní jízdu a na turnaji OKTAGON Underground převálcoval ambiciózního MMA zápasníka Jonase Magarda. Ostravský rodák tak svému soupeři spočítal jeho drzé předzápasové chování, které se mnohdy málem vymklo kontrole. Cesty obou bojovníků se nyní rozchází, v budoucnu by se ale opět mohly spojit.

Václav Sivák přejel Magarda. Teď si s ním chce dát i MMA zápas a ukázat všem jiný svět!Video: Sport.cz

 
Článek

Jedna z ozdob turnaje OKTAGON Underground, která dlouho dopředu na sebe strhávala větší a větší pozornost. Střet Václava Siváka a Jonase Magarda nabídl jednostrannou záležitost. Česká kickboxerská kometa soupeře přejela ve všech čtyřech kolech a dominantním způsobem si dokráčela pro vítězství.

„Soupeř mě nijak neohrozil, čekal jsem od něj víc. Respekt k tomu, že to vzal, prodal ten zápas, udělal dobrý fame, ale jinak nic neukázal," popsal Sivák, kterého za vítězstvím hnala i bouřlivá divácká kulisa ve vyprodané O2 areně.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený VACLAV SIVAK (@badsivak)

Neporažený kickboxer tak soupeře potrestal za jeho drzé předzápasové chování. Zejména staredowny obou aktérů byly velice pikantní, nechyběla totiž řada sebevědomých slov. „Jsem zvyklej, že, když někdo o něčem mluví, jak někoho zbije, tak to i dodrží. Ale fakt nic neukázal, co si budeme," přibližuje nadějný talent.

I když se jednalo o jednostrannou záležitost, není Sivák se svým výkonem spokojen. „Mám nervy na sebe, že jsem ho neukončil. Nebyl to ode mě nějak dobrý výkon. Byl jsem ve stresu, nevěděl jsem pořádně, co od něj očekávat. Furt jsem čekal, že něco vymyslí," pokračoval.

Dost možná se ale nebude jednat o poslední měření sil této dvojice. Bezprostředně po souboji vyzval poražený Magard svého soupeře k zápasu pod pravidly MMA. „V MMA by se mi to s ním líbilo. Byl bych strašně rád, musíme se ale domluvit. Viděl bych to buď koncem roku, nebo začátkem příštího roku," říká odhodlaně Sivák.

Důležité slovo pochopitelně bude mít i trenérský tým. "Určitě nikdo není nadšenej, ale mně se to líbí. Všichni mě podceňují, podle nich na MMA nemám. Ale já bych jim ukázal úplně jiný svět," dodal.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články