Brit Hayter po vítězství ve druhé etapě vede závod Kolem Romandie

Druhou etapu závodu Kolem Romandie vyhrál ve spurtu britský cyklista Ethan Hayter a je novým lídrem. Ve finiši po téměř 163 kilometrech, během kterých se peloton rozdělil na několika stoupáních, člen stáje Ineos Grenadiers porazil Španěla Juana Ayusa a Francouze Romaina Bardeta.

Britský cyklista Ethan Hayter a je novým lídrem závodu Kolem Romandie.

Po druhém letošním triumfu vede čtyřiadvacetiletý Hayter o šest sekund před Norem Tobiasem Fossem a Francouzem Rémim Cavagnou.

Vítěz prologu Josef Černý dojel se ztrátou přes 13 minut a z průběžné druhé příčky klesl na 103. místo. Český cyklista odpadl v předposledním kopci stejně jako Brit Ethan Vernon, který jel ve žlutém dresu vedoucího závodníka.