Kadlec a Machačová vyhráli na MČR dráhařů bodovací závod

Zbývající dva tituly na mistrovství České republiky v dráhové cyklistice v pražském Motole vybojovali jezdci Dukly Praha. V bodovacím závodě na 250 okruhů byl dnes nejlepší Milan Kadlec, mezi ženami, které absolvovaly o 100 kol méně, nenašla přemožitelku Jarmila Machačová.

Kadlec, který v sobotu oslavil třiatřicáté narozeniny, porazil o 16 bodů šampióna ze scratche a oddílového kolegu Martina Bláhu, triumf Dukly završil Marek Mixa. Také Machačovou doprovodily na stupně vítězů týmové kolegyně Martina Růžičková a Lada Kozlíková.

Výsledky:
Muži: 1. Kadlec 81 bodů, 2. Bláha 65, 3. Mixa 44, 4. M. Hačecký 35, 5. Šubrt (všichni Dukla Praha) 33, 6. Kuchař (Dukla Brno) 11.
Ženy: 1. Machačová 87, 2. Růžičková 73, 3. Kozlíková 52, 4. Mixová (všechny Dukla Praha) 22, 5. Novozámská, 6. Grombířová (obě Favorit Brno) obě -2 kola.