Ostudný vlastní gól v Hamburku! Brankář napálil míč přímo do sítě

Hamburské derby v druhé německé fotbalové lize na stadionu St. Pauli „ozdobil“ kuriózním vlastním gólem brankář hostujícího HSV Daniel Heuer Fernandes, jenž z bezprostřední blízkosti napálil míč pod břevno své branky. Zápas skončil 2:2 a HSV se díky tomu udržel s vedoucím St. Pauli v tříbodovém kontaktu.

Naštvaný brankář HSV Heuer Fernandes vykopává míč z brány

Vlastní gól, jenž vejde do dějin hamburských derby, si Heuer Fernandes vstřelil ve 27. minutě.

Po rozehrávce kopu od branky nakrátko dostal od spoluhráče nepříliš povedenou přihrávku směřující k brance a ve snaze skákavý míč odkopnout ho „zavěsil“ po horní tyč.

„Je to samozřejmě na houby, něco takového nepotřebujete. Ale takový je fotbal. Byl to maximálně nešťastný okamžik, ale reakce mužstva ukázala, že nás něco takového nepoloží,“ řekl jednatřicetiletý gólman s bundesligovými zkušenostmi po první vlastní trefě v druhé lize, kterou zvýšil náskok domácích na 2:0. Jeho spoluhráči ale utkání dvěma slepenými brankami v druhé půli srovnali.