Schalke - Hoffenheim 0:3Domácí nespasil ani Král, Hoffenheim slaví pohodovou výhru

Fotbalisté Hoffenheimu zvítězili v předehrávce 10. kola bundesligy na hřišti nováčka Schalke 3:0 a před víkendovým programem se posunuli na třetí místo v tabulce. Reprezentační obránce Pavel Kadeřábek zůstal jen mezi náhradníky vítězného týmu, v domácím dresu záložník Alex Král odehrál celý zápas.

Fotbalisté Hoffenheimu se radují z branky

Dva góly vstřelil dánský reprezentant Robert Skov, který v prvním poločase proměnil penaltu za faul a ve druhém za ruku. V nastavení první půle skóroval ještě izraelský záložník Munas Dabbur.

Hoffenheim vyhrál po třech zápasech a v neúplné tabulce se posunul o bod před Bayern a Dortmund. Ztrácí tři body na vedoucí Union Berlín a jeden na Freiburg. Schalke po čtvrté porážce za sebou zůstalo třetí od konce.