Dortmund - Heidenheim 2:2Dortmund ztratil dvougólový náskok, má jen bod

Fotbalisté Dortmundu promarnili dvougólový náskok a ve třetím kole německé ligy remizovali doma s nováčkem z Heidenheimu 2:2. Hostům zařídil první bod v soutěži v 82. minutě Kleindienst z penalty odpískané za Hallerův faul. Rozhodčí sice po konzultaci s videem pokutový kop nejprve zrušili kvůli ofsajdu, ale po dalším zkoumání nakonec penaltu přece jen nařídili.

Dortmundští Niklas Süle (vlevo) a Nico Schlotterbeck po utkání s Heidenheimem.

Borussia v bundesligové sezoně stále neprohrála, podruhé za sebou však jen remizovala. Úřadujícímu vicemistrovi se vydařil začátek a v úvodní čtvrthodině si vypracoval vedení 2:0. Nejprve se trefil Brandt a poté z pokutového kopu Can. Za hosty snížil po hodině hry Dinkci, na jehož trefu navázal o 20 minut později z penalty Kleindienst.

Německá fotbalová liga - 3. kolo:
Dortmund - Heidenheim 2:2 (7. Brandt, 15. Can z pen. - 61. Dinkci, 82. Kleindienst z pen.).