Mönchengladbach - Hamburk 0:3Drobný se vrátil do branky Hamburku a přihrál na gól

Brankář Jaroslav Drobný nastoupil za Hamburk v německé fotbalové lize poprvé od poloviny března a k výhře 3:0 v Mönchengladbachu přispěl i jednou asistencí.

Drobný naskočil místo Reneho Adlera, jenž má poraněné rameno. Čistým kontem pomohl Hamburku ke druhému vítězství ve 4. kole a dokonce si připsal asistenci. V 52. minutě jeho dlouhý výkop obrana Borussie nezachytila a Nicolai Müller střelou bez přípravy uzavřel skóre zápasu. Úvodní dva góly dal v prvním poločase Pierre-Michel Lasogga.

Mönchengladbach, který v minulém ročníku obsadil třetí místo, prohrál i čtvrtý zápas v soutěži a má za sebou nejhorší vstup do bundesligy v historii. Krizi se pokusí zlomit v úterý na úvod Ligy mistrů, do které vstoupí zápasem v Seville.