Augsburg - Union 2:0Union s Králem v sestavě padl na půdě Augsburgu

Fotbalisté Augsburgu v předehrávce 29. kola bundesligy porazili Union Berlín 2:0 a před víkendovým programem se na tři body přiblížili k pohárovým příčkám. Ve druhém poločase se o první tříbodový zisk po dvou zápasech postarali Sven Michel a osmým gólem v sezoně druhý nejlepší střelec týmu Phillip Tietz.

Fotbalisté Augsburgu se radují z branky

Brankář Tomáš Koubek sledoval domácí výhru z lavičky. Za hosty z metropole odehrál celý zápas Alex Král, který měl v prvním poločase dobrou příležitost, ale na přihrávku Mikkela Kaufmanna nedosáhl, naopak druhý inkasovaný gól padl po jeho ztrátě míče. Union už tři zápasy nedokázal skórovat a po druhé porážce za sebou ho stále dělí sedm bodů od přímého sestupu a šest od barážové příčky.