Hlavní obsah

Fotbalisty Pardubic posílil mladý Brazilec Lima

25. 7. 2022 13:27

Fotbalisty Pardubic posílil Brazilec Leandro Lima. Dvacetiletý ofenzivní hráč přestoupil z klubu Uniao Mogi a s Východočechy podepsal tříletou smlouvu. Pardubičtí o tom informovali na svých internetových stránkách.

Foto: http://fkpardubice.cz/

Leandro Lima podepsal s Pardubicemi tříletou smlouvu.Foto: http://fkpardubice.cz/

Článek

Lima přišel do Pardubic na začátku července na doporučení agenta jiného brazilského hráče Ewertona, který přestoupil do Slavie, a absolvoval několik přípravných utkání. Ve víkendové generálce proti Vlašimi zařídil Východočechům vítězným gólem a asistencí výhru 2:0.

"Leandro přišel do našeho klubu na doporučení Ewertonova agenta. Věřili jsme jeho úsudku, dali jsme hráči prostor ukázat, co v něm je. A protože Leandro je talentovaným hráčem s perspektivou výkonnostního růstu, dohodli jsme se na podpisu tříleté smlouvy. Věřím, že se stane důležitou součástí našeho klubu," uvedl předseda představenstva pardubického klubu Vladimír Pitter.

Reklama

Související témata: