Hlavní obsah

Klokani v parném vedru zahájili přípravu již bez Pulkraba a spol.

21. 6. 2021 10:16Aktualizováno 21. 6. 2021 10:28

Tři týdny dovolené jsou pryč. Fotbalisté Bohemians zahájili v parném vedru letní přípravu už bez útočníka Matěje Pulkraba, který se vrátil do Sparty. Na prvním tréninku v Uhříněvsi se trenérům hlásila třicítka hráčů.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Útočník Matěj Pulkrab se z Bohemians vrátil do Sparty.

Článek

Klokani projdou přes léto jistou obměnou kádru. Do nové sezony již nevstoupí s Tillem Schumacherem, o jehož odchodu klub informoval již v březnu. Nepokračuje ani Filip Hašek, kterému s posledním červnovým dnem vyprší smlouva.

Zpět do Sparty se po skončeném hostování vrátil útočník Matěj Pulkrab. O dalším působení Lukáše Pokorného rozhodne zdravotní stav. Ve hře je i možné pokračování blonďatého obránce v Ďolíčku. Po čtyřech a půl letech opustil své místo v kabině Antonín Vaníček, který bude v příští sezoně hostovat v Jablonci. Ukončeno bylo hostování Daniela Koska ze Slavie.

Trenérům se ovšem hlásilo také několik nových tváří. Mezi nimi nechyběli Martin Nový s Janem Chramostou. K týmu se připojil univerzál Jakub Fulnek, o jehož působení u Botiče se jedná. Do přípravy nastoupí také dvojice hráčů, kteří hostovali ve druhé lize. Jmenovitě jde o útočníka Matěje Koubka a záložníka Michala Vránu.

S týmem budou mladíci Lukáš Musil a Radek Lehovec z B týmu. Nejmladším členem je obránce Adam Kadlec, který nastoupil na jaře již do dvou ligových zápasů. Celkem je aktuálně A tým složen z jednatřiceti hráčů.

Reklama

  Pardubice - Příbram dnes 17 : 00
20230604T17 : 00:00+0200
Pardubice vs. Příbram
Pardubice vs. Příbram
Pardubice
Příbram
  Vyškov - Zlín dnes 17 : 00
20230604T17 : 00:00+0200
Vyškov vs. Zlín
Vyškov vs. Zlín
Vyškov
Zlín
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v hokeji 2023 letos hostila lotyšská Riga a finské Tampere od 12. do 28. května 2023. Česká reprezentace neprošla přes čtvrtfinále, kde prohrála s USA. Turnaj ovládl výběr Kanady, který ve finále porazil Německo. Bronz vybojovalo Lotyšsko.