Hlavní obsah

Krmenčík v hledáčku Sparty i Slavie! Vybere si trenéra Vrbu, nebo Ligu mistrů?

13. 5. 2021 8:59

Obě pražská S svádějí boj o reprezentačního fotbalového útočníka Michala Krmenčíka, v současnosti hráče FC Bruggy, píše deník Sport. Osmadvacetiletý kanonýr vzbuzuje zájem díky své produktivitě a také tomu, že se údajně nebrání opustit nejisté angažmá v belgickém celku, který před rokem a půl zaplatil Viktorii Plzeň za jeho přestup zhruba 150 milionů korun.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Útočník Michael Krmenčík v reprezentačním dresuFoto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Krmenčík od ledna hostuje v PAOK Soluň a střelecky se mu daří. Na konci dubna skóroval proti AEK Atény v poháru a pomohl svému týmu k postupu do finále, o týden později se prosadil proti stejnému soupeři znovu a osmým soutěžním gólem za PAOK přispěl k výhře 2:1, kterou si jeho tým upevnil druhé místo v lize za už jistým mistrem Olympiakosem Pireus.

Po sezoně se nicméně chystá návrat do Brugg, a protože českému střelci může zůstat neuspokojivá pozice v silném týmu, už se má za pomoci svého manažera Daniela Smejkala rozhlížet po jiném působišti, píše deník na svém portálu iSport.cz.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Český útočník Michael Krmenčík a Toby Alderweireld z Belgie během utkání kvalifikace MS 2022 v Kataru.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

„Včetně Slavie, která měla v minulém týdnu, stejně jako Sparta, iniciovat schůzku. Zatímco na Letnou ho vábí vztah ke kouči Vrbovi ze společného působení v Plzni, sešívaní mávají Ligou mistrů," připomíná list účast Slavie v příštím ročníku prestižní soutěže.

Pro který pražský klub se Krmenčík rozhodne?

Ve kterém klubu Michael Krmenčík v létě zakotví?
ve Spartě
32,5 %
ve Slavii
12,3 %
ani v jednom z pražských S
55,2 %
HLASOVÁNÍ SKONČILO: Celkem hlasovalo 9898 čtenářů.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?