Hlavní obsah

Kuchta a spol.? Nemyslím si, že by v táboře slávistů měli vyvolat nenávist, míní bývalý mluvčí sešívaných

27. 8. 2022 11:08

Ligové derby pražských „S“ je sice na programu až ve druhé polovině října, aktivity Sparty na letním přestupovém trhu však vytvářejí očekávání kolem slavného souboje s velkým předstihem. „Myslím si, že derby bude vyhrocené, že se to zase zvrhne do soubojů, že nebude o fotbale, že to bude o tom si vylít takovou tu negativitu a podle mě je to škoda,“ odpovídá Ondřej Zlámal ve fotbalovém pořadu Přímák na Sport.cz.

Kuchta a spol.? Nemyslím, že by v táboře slávistů měli vyvolat nenávist, říká Ondřej Zlámal v PřímákuVideo: Sport.cz

 
Článek

Sparta přes léto získala na přestup Jaroslava Zeleného a na hostování s možností prodloužení spolupráce také Jana Kuchtu a Jakuba Jankta.

„U těchhle tří případů si nemyslím, že by to mělo vyvolat nějakou nenávist v táboře slávistů vůči nim," reaguje fotbalový reportér, který v minulosti pracoval jako mluvčí Slavie.

Angažmá trenéra ve Fortuna lize trvá 331 dnů. Jak si Česko vede ve srovnání se zahraničním? Diskuse z pořadu PřímákVideo: Sport.cz

„A to myslím i u Jana Kuchty, protože on ve Slavii hrál, odvedl ty služby, něco mu tam třeba nesedlo, měl nějaké rozhodnutí a rozhodl se jít do Sparty," dodává Ondřej Zlámal.

Více najdete ve videu z pořadu Přímák. Celý fotbalový pořad z produkce Sport.cz si také můžete přehrát jako podcast.

Reklama