Hlavní obsah

Opory, umělci, hokejisté... Sparta nabídne charitativní stream rozhovorů 24 hodin pro Ukrajinu

12. 3. 2022 19:46

Fotbalová Sparta na příští týden naplánovala projekt na pomoc Ukrajině. Půjde o charitativní stream rozhovorů nazvaný „24 hodin pro Ukrajinu“. Začne v úterý v 19:00 na klubovém Youtube a trvat bude bez přerušení až do středečních 19:00. V jeho průběhu klub nabídne rozhovory s celkem 48 osobnostmi, jejichž srdce bije pro Spartu. Řeč bude o jejich vztahu ke klubu i jejich osobních příbězích.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

David Lafata byl opět povolán do služeb Sparty...

Článek

Prožívají mizerné jaro. Nemyslí však jen na góly, body a výsledky.

„Víme, že Sparta vám na jaře na hřišti zatím nepřinesla příliš fotbalové radosti. Pracujeme na tom, aby se to změnilo. Zároveň si ale uvědomujeme, že společenská odpovědnost našeho klubu nemá žádnou přímou souvislost s aktuálními výsledky," avizuje klub na svém webu, že hodlá pomáhat Ukrajincům konkrétními způsoby.

Fanoušci se v projektu 24 hodin pro Ukrajinu mohou těšit na hráče A-týmu Adama Hložka, Dávida Hancka, Ladislava Krejčího mladšího nebo Dominika Holce, dorazí ale například i Jaromír Blažek, Lukáš Vácha, Karel Tvaroh, Pokáč, Jan Punčochář, Jakub Podaný, David Lafata, Tomáš Hübschman, Marek Matějovský, Petr Kolečko, Libor Bouček, na dálku se klub spojí s brankářem hokejového Calgary Danem Vladařem a účast přislíbila řada dalších zajímavých hostů.

Rozhovory budou střídavě po půlhodinách vést klubový reportér Lukáš Pečeně a moderátor sparťanských domácích zápasů Zdeněk Novotný.

V průběhu celého streamu bude možné přes systém ENIGOO přispět na pomoc Ukrajině. Výtěžek akce Sparta využije na pomoc konkrétním lidem na Ukrajině.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v hokeji 2023 letos hostila lotyšská Riga a finské Tampere od 12. do 28. května 2023. Česká reprezentace neprošla přes čtvrtfinále, kde prohrála s USA. Turnaj ovládl výběr Kanady, který ve finále porazil Německo. Bronz vybojovalo Lotyšsko.