Hlavní obsah

Slovácko získalo dvě posily z Jablonce

Fotbalisté Slovácka získali dvě posily z Jablonce. Do týmu z Uherského Hradiště přestoupil útočník David Puškáč, který se v novém působišti upsal do léta 2028. Dvouletý kontrakt se Slováckem uzavřel i obránce David Štěpánek. Oba prvoligové kluby o transferech informovaly na svých webech.

Foto: Profimedia.cz

David Puškáč se stěhuje z Jablonce do Slovácka

Článek

Puškáč v uplynulé sezoně nepatřil do základní sestavy Jablonce. Třiatřicetiletý útočník má v lize na kontě 199 startů a 33 branek, působil i v Bohemians 1905 a Opavě. „David je zkušený útočník, který u nás načne druhou stovku ligových zápasů v nejvyšší soutěži. Věříme, že svými zkušenostmi, důrazem i prací pro tým zvýší konkurenci v ofenzivě a pomůže nám nejen na hřišti, ale i v kabině,“ řekl sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.

Ani Štěpánek nebyl v poslední době členem jablonecké základní sestavy. Devětadvacetiletý obránce v jarní části uplynulé sezony i kvůli zranění v lize nenastoupil. Defenzivní univerzál má v nejvyšší soutěži na kontě 138 startů a tři góly.