Sparta B - Líšeň 0:0Fotbalisté Líšně remizovali se Spartou B, udrželi se ale v čele druhé ligy

Fotbalisté Líšně remizovali v 11. kole druhé ligy na hřišti sparťanského "béčka" bez branek. Brněnský celek nezvítězil potřetí za sebou, bodoval však po dvou prohrách. Navzdory další ztrátě se udržel v čele, jelikož Příbram překvapivě remizovala na půdě poslední Vlašimi 1:1.

Václav Dudl ze Sparty B.

Pražané nastoupili v základní sestavě s několik hráči "áčka" včetně Juliše, Karabce, Mejdra, Minčeva, Panáka nebo Sáčka. Přesto ani oni nepomohli Spartě ke třetímu vítězství za sebou. Svěřenci trenéra Horňáka zůstali v neúplné tabulce na 11. místě.

Vlašim proti Příbrami poslal do vedení Suchan, o 20 minut později odpověděl Osmančík. Příbram bodovala v devátém kole po sobě, po třech zápasech ale nevyhrála.

Táborsko zdolalo Třinec 2:1. Jihočeši vstřelili obě branky v úvodním poločase, kdy se trefili Nešpor a Babacar. Po změně stran snížil Straňák. Třináctí Slezané prohráli třetí kolo po sobě.

11. kolo druhé fotbalové ligy
Sparta Praha B - Líšeň 0:0
Rozhodčí: Orel - Dobrovolný, Vyhnanovský. ŽK: Sokol (Líšeň). Diváci: 415.
Táborsko - Třinec 2:1 (2:0)
Branky: 5. Nešpor, 29. Babacar - 84. Straňák. Rozhodčí: Machálek - Mikeska, Pospíšil. ŽK: Bezpalec, Plachý - Brak, Hýbl, Holík, Kateřiňák, Straňák. Diváci: 667.
Vlašim - Příbram 1:1 (1:1)
Branky: 10. Suchan - 30. Osmančík. Rozhodčí: Starý - Líkař, Leška. ŽK: Zinhasovič, Lehoczki, Solomon - Jeřábek. Fiš. Diváci: 410.