Olomouc B - Opava 1:0Fotbalisté Olomouce B ve druhé lize drží neporazitelnost, Prostějov o ni přišel

Fotbalisté Olomouce B ve druhé lize zdolali Opavu 1:0 a i po třetím kole udrželi neporazitelnost. Naopak poprvé v sezoně nebodoval Prostějov, který prohrál ve Varnsdorfu 0:2.

Olomoucký nováček rozhodl domácí zápas až v první minutě nastaveného času díky gólu střídajícího Galuse. Opavští předtím měli řadu velkých šancí, ale Sigmu výrazně podržel brankář Trefil.

Varnsdorfu zařídil druhé vítězství v ročníku Dordič dvěma proměněnými penaltami. Srbský útočník se nejprve prosadil těsně před pauzou a pojistku přidal v 62. minutě.

3. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Prostějov 2:0 (1:0)
Branky: 45.+1 a 62. obě z pen. Dordič. Rozhodčí: Radina - Kotalík, Hádek. ŽK: Žák, Samko, Richter - Pinc, Omale, Vlachovský, Bialek, Abubakar, Bartolomeu. Diváci: 720.
Olomouc B - Opava 1:0