Sparta B - Chrudim 2:0Fotbalisté Sparty B zdolali Chrudim a poprvé v druholigové sezoně vyhráli

Fotbalisté sparťanského B-týmu zdolali ve čtvrtém kole druhé ligy Chrudim 2:0. Pražané poprvé v sezoně vyhráli, Východočeši naopak klesli na poslední místo. Olomoucká rezerva remizovala s Prostějovem 1:1.

Chrudim dohrávala od 36. minuty bez vyloučeného Látala, krátce poté se prosadil Schánělec, jenž ve druhé půli zařídil i konečný výsledek. Sparta bodovala ve druhém kole po sobě.

Stejně jako Chrudim čeká na první vítězství v ročníku olomoucké "béčko". Prostějov proti Sigmě vedl od 29. minuty zásluhou Malce, po změně stran vyrovnal Šíp. Prostějov už potřetí za sebou nedokázal vyhrát, ve třech z úvodních čtyř kol ale bodoval.

Výsledky 4. kola druhé fotbalové ligy
Sparta Praha B - Chrudim 2:0 (1:0)
Branky: 39. a 67. Schánělec. Rozhodčí: Pechanec - Novák, Cichra. ŽK: Mokrovics, Váňa, Hranoš - Látal, Kesner: ČK: 36. Látal. Diváci: 334.
Olomouc B - Prostějov 1:1 (0:1)
Branky: 75. Šíp - 29. Malec. Rozhodčí: Batík - Paták, Podaný. ŽK: Slavíček, Jaja - Zapletal, Schaffartzik, Bolf, Habusta. Diváci: 238
Dukla Praha - Varnsdorf 4:3 (4:1)
Branky: 2. a 40. Šebrle, 12. Zeronik, 25. Barac - 31. a 61. Firbacher, 90.+2 Dufek. Rozhodčí: Zaoral - Hurych, Dobrovolný. ŽK: Šebrle, Moulis, Kozel - Zálešák, Michal, Ambler. Diváci: 764