Jihlava - Prostějov 1:2Jihlava doma zaváhala v předehrávce druhé ligy

Jihlava

Fotbalisté Jihlavy podlehli v předehrávce 6. kola druhé ligy Prostějovu 1:2. Vysočina zaváhala po předchozích dvou venkovních výhrách a nezvítězila ani v druhém domácím utkání sezony. Prostějov poprvé v ročníku naplno bodoval.

Po nezáživném prvním poločase otevřela skóre Jihlava. Smejkal sice neproměnil v 49. minutě penaltu, ale z dorážky se prosadil Červ. Rozhodčí Adámková poté odpískala pokutový kop i na druhé straně a Kopřiva v 64. minutě suverénně srovnal. Za dvě minuty dokonal obrat střelou po zemi na zadní tyč Matoušek.

6. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Prostějov 1:2 (0:0)
Branky: 49. Červ - 64. Kopřiva z pen., 66. Matoušek. Rozhodčí: Adámková - Mojžíš, Lakomý. ŽK: Štefánek, Červ, Smejkal, Horák, Arroyo - Omale, Stříž, Zapletal. Diváci: 831 (limit 2000 diváků na stadionu).