Vlašim - Třinec 1:0Strakův tým má stále problémy, už pět kol čeká na zisk tří bodů

Vlašim

Fotbalisté Vlašimi porazili v 15. kole Fortuna Národní ligy na domácím hřišti Třinec 1:0 a po třech zápasech se dočkali výhry. Jediný a zároveň rozhodující gól zápasu vstřelil v 15. minutě Fortune Bassey. Středočeši se díky výhře posunuli v neúplné tabulce na průběžné 7. místo, naopak tým kouče Františka Straky zůstává jedenáctý a už pět zápasů čeká na zisk tří bodů.

Trenér František Straka v akci.

Středočeši si na své konto připsali premiérové vítězství v novém roce.

Vítězný gól padl poměrně brzy. Domácí tým vstoupil do utkání aktivně a úvodní převahu zakončila povedená akce z 15. minuty, kdy Blecha ideálně poslal míč do míst, kde si jej přebral Fortune Bassey a krásnou střelou překonal Pastornického.

Hostující trenér František Straka do druhého poločasu hned třikrát vystřídal a čtvrtou změnu musel učinit pár vteřin po rozehrávce, kdy se zranil Hýbl. Změny v sestavě Třinec nakoply a byli to domácí, kteří se museli pozorně bránit. Cenné tři body ovšem uhájili.

15. kolo druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Třinec 1:0 (1:0)
Branka: 15. Bassey. Rozhodčí: Dorušák - Mikeska, Bureš. ŽK: Blecha, Průcha - Vaněk, Janoščín. Bez diváků.