Táborsko - Frýdek-Místek 3:0Táborsko si připsalo první výhru

Sezimovo Ústí

Fotbalisté Táborska porazili v dohrávce 6. kola druhé ligy Frýdek-Místek jasně 3:0 a dočkali se v soutěži první výhry v sezoně. Jihočeský celek se díky tomu dostal na dvanácté místo tabulky o bod před dnešního soupeře, který je čtrnáctý.

Táborsko vykročilo za třemi body v desáté minutě, kdy nápaditý signál po rohovém kopu zakončil gólem kapitán Jakub Navrátil. Ve 49. minutě se položil do centru Aleš Nešický a nekompromisním volejem pod břevno zvýšil. Skóre pak čtvrthodinu před koncem uzavřel z penalty Zbyněk Musiol.

6. kolo druhé fotbalové ligy:
Táborsko - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
Branky: 10. Navrátil, 49. Nešický, 75. Musiol z pen. Rozhodčí: Jílek - Mokrusch, Petřík. ŽK: Navrátil - Biolek. Diváci: 1093.
Táborsko: Toma - Prošek, Navrátil, Klusák, Souček - Kučera - Mrsič (76. Blecha), Nešický (90. Novák), Štohanzl, Kopřiva (66. Veselý) - Musiol. Trenér: Nádvorník.
Frýdek-Místek: Buček - Švrček, Literák, Pielorz, Biolek - Willwéber (66. Velička), Šumský, Ondráček, Slaninka (46. Varadi), Krčula (76. Chvěja) - Kovařík. Trenér: Venglarčík.