Benfica porazila ve šlágru portugalské ligy Porto, Jurásek si zahrál v závěru

Fotbalisté Benfiky Lisabon zvítězili ve šlágru portugalské ligy nad Portem 1:0. Obhájci titulu vyhráli šestý zápas v domácí soutěži v řadě a vedou tabulku o dva body před svým dnešním soupeřem a městským rivalem Sportingem, který má k dobru sobotní utkání na hřišti Farense.

Angel Di Maria rozhodl o výhře Benfiky.

Obránce David Jurásek nastoupil za Benficu od 86. minuty. Stejně jako před týdnem při návratu po měsíc a půl dlouhé pauze zaviněné zraněním kotníku tak odehrál pár minut. Zápas před 62 tisíci diváků rozhodl v 68. minutě argentinský mistr světa Ángel Di María, který se po svém letním návratu do lisabonského klubu trefil popáté a dělí se o první místo v tabulce střelců.