Český fotbalista Hájek byl v prvním kole řecké ligy ve čtvrté minutě vyloučen

Fotbalista Tomáš Hájek prožil hodně nepovedený soutěžní debut za Panserraikos. Jednatřicetiletý český obránce dostal hned ve čtvrté minutě úvodního kola řecké ligy na stadionu Olympiakosu Pireus červenou kartu a nováček nejvyšší soutěže v následném oslabení podlehl favoritovi 0:2.

Tomáš Hájek na archivním snímku.

Hájek v úvodu nedělního utkání fauloval v úniku domácího Pepa Biela. Sudí nejprve českému zadákovi udělil žlutou kartu, po zásahu videorozhodčího a přezkoumání situace ho vyloučil. Hosté v oslabení dlouho drželi bezbrankový stav, v 54. minutě dokonce mohli otevřít skóre, ale neproměnili penaltu. Olympiakos poté rozhodl dvěma góly v závěrečné půlhodině.

Hájek zamířil do Panserraikosu v letní přestávce. Český zadák se přesunul do řecké ligy z Nizozemska, kde mu vypršela čtyřletá smlouva ve Vitesse Arnhem.