Kasimpasa utrpěla při Břečkově ligovém debutu debakl

Horší to snad být nemohlo. Obránce Tomáš Břečka prožil nepovedenou premiéru v turecké fotbalové lize. Pětadvacetiletý stoper Kasimpasy odehrál v 18. kole celý zápas při porážce 0:6 na hřišti Trabzonsporu. Pouze na lavičce domácího celku zůstal reprezentační levý bek Filip Novák.

Tomáš Břečka se upsal Kasımpase za asistence svého agenta Viktora Koláře.

Pětadvacetiletý Břečka odehrál po svém přestupu z Jablonce 70 minut už v prohraném pohárovém zápase proti Alanyasporu a jeho tým i tentokrát inkasoval třikrát hned v prvním poločase. Trabzonspor dokonce vměstnal své trefy do rozmezí pouhých čtyř minut.

Aktuálně třetí tým turecké ligy navíc přidal po pauze další tři zásahy, hattrickem se blýskl útočník Alexander Sörloth. To už hrál hostující tým bez vyloučeného stopera Jorgeho Fernandese, který dostal ve 47. minutě druhou žlutou kartu. Kasimpasa prohrála třetí ligové utkání v řadě, během nichž inkasovala 15 branek, a je na 15. místě bod od sestupové příčky.