Hlavní obsah

Láska ze hřiště. Vyloučený hráč se při odchodu do kabin zamiloval do rozhodčí

Zdálo, se že pátek třináctého bude pro obránce Jeffa Hardevelda opravdu prokletým dnem. Jeho tým FC Emmen prohrával 0:1 s Eindhovenem ve druhé nejvyšší nizozemské fotbalové soutěži, navíc sám v nastaveném čase ve snaze zastavit další útočnou akci soupeře viděl červenou kartu. Jenže při odchodu do sprch se pohledem střetl s půvabnou Shonou Shukrulaovou, která zastávala funkci čtvrté rozhodčí...

Foto: Instagram @shonashukrula

Sudí Shona Shukrula během zápasu druhé nejvyšší nizozemské ligy.Foto: Instagram @shonashukrula

Článek

Někdo svou drahou polovičku potká v obchodě, na večírku, nebo se seznámí přes internet. Hardeveld se se svou láskou seznámil v práci – on fotbalista, ona rozhodčí. Jiskra mezi nimi přeskočila ve chvíli, kdy se fotbalista poroučel do sprch po udělení červené karty.

Po zápase se dali do řeči a byla ruka v rukávě. Po měsících randění a schovávání se před světem, na začátku roku oficiálně přiznali, že tvoří pár a s fanoušky se podělili o sérii zamilovaných snímků z romantického Říma.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Shona Shukrula 🐺 (@shonashukrula)

Shukrulaová je uznávanou rozhodčí, která pravidelně řídí zápasy ženské kvalifikace na evropské i světové šampionáty či utkání Ligy mistryň. Už dva roky figuruje jako čtvrtá rozhodčí ve druhé nejvyšší mužské fotbalové soutěži v Nizozemsku. Její partner stále hraje za FC Emmen, ale okusil i nejvyšší domácí soutěž za Utrecht a Heracles.

Reklama

Sdílejte článek