Psí výtržník. Fotbalové utkání švýcarské ligy narušil mazlíček prezidenta klubu

Netradiční vsuvku mělo nedělní utkání švýcarské fotbalové ligy mezi domácím Curychem a Sionem. Na konci prvního poločasu musel rozhodčí přerušit hru, protože se na hřiště zatoulal pes prezidenta Curychu Ancilla Canepy. Po naléhání svého pána se nakonec neposedný mazlíček umoudřil a hrací plochu opustil.

Pes prezidenta Curychu přerušil utkání švýcarské fotbalové ligy.

Arbitr střetnutí kvůli tomu musel dění na trávníku zastavit. Televizní kamery zachytily, jak se prezident klubu řítí za svým psem po schodech hlediště. Nepříjemnou situaci se mu naštěstí podařilo rychle vyřešit a oba zmizeli v útrobách stadionu.

Úsměvná psí scénka ze závěru prvního poločasu byla vlastně nakonec poslední zapamatováníhodnou situací zápasu. Po změně stran se totiž skóre už neměnilo, a týmy si tak body rozdělily po remíze 1:1.