Sadílek bude pokračovat v Twente

Český fotbalista Michal Sadílek bude pokračovat v Twente Enschede. Nizozemský klub uplatnil opci a se čtyřiadvacetiletým reprezentačním univerzálem prodloužil smlouvu do léta příštího roku. Kontrakt měl Sadílkovi původně vypršet po této sezoně. Klub z Enschede o tom informoval na svém webu.

Michal Sadílek bude pokračovat v Twente Enschede

Sadílek působí v Twente od léta 2021. Nejprve v klubu z Enschede hostoval z PSV Eindhoven a později do něj přestoupil. Levý bek či defenzivní záložník patří k oporám mužstva a vedení proto využilo opci na prodloužení smlouvy o další rok.

Mladší bratr sparťanského středopolaře Lukáše Sadílka v této sezoně nizozemské ligy zasáhl do 24 z dosud odehraných 26 kol a připsal si jeden gól a dvě asistence. S Twente mu aktuálně patří třetí místo v tabulce.

V dresu českého reprezentačního „áčka“ Sadílek dosud naskočil do 22 zápasů a zaznamenal jednu branku. Defenzivní univerzál nechybí na probíhajícím březnovém srazu, při výhře 2:1 v pátečním přípravném utkání v Norsku nastoupil jako střídající v 73. minutě.